Uitslagen 2019
WEDSTRIJD RESULTAAT BRUTO:
DIT IS TEVENS DE OVERALL WINNAAR : Guus van der Burgt bruto score 88 HCp 13.6
WEDSTRIJD RESULTAAT NETTO SCORE DIT IS UITSLAG CAT 1. SPELVORM STROKE- PLAY
1: Guus van der Burgt netto score 74
2: Ton van der Steen netto score 76
3: Gert Meppelink netto score 77
4: Tonny van der Steen Ketelaars netto score 79
WEDSTRIJD RESULTAAT CAT II WEDSTRIJD VORM STABLEFORD INDIVIDUEEL
1: Piet van den Hoven score 41 punten
2: Henk van Berkum score 33 punten
3: Theo Elshout score 33 punten
4: Marjon Wit score 31 punten
WEDSTRIJD RESULTAAT CAT III WEDSTRIJD VORM STABLEFORD INDIVIDUEEL
1: Robert Hermans score 37 punten
2: Pieter van der Meer score 34 punten
3: Ronald van Gils score 32 punten
4: Robert Brok score 30 punten
DIT IS TEVENS DE OVERALL WINNAAR : Guus van der Burgt bruto score 88 HCp 13.6
WEDSTRIJD RESULTAAT NETTO SCORE DIT IS UITSLAG CAT 1. SPELVORM STROKE- PLAY
1: Guus van der Burgt netto score 74
2: Ton van der Steen netto score 76
3: Gert Meppelink netto score 77
4: Tonny van der Steen Ketelaars netto score 79
WEDSTRIJD RESULTAAT CAT II WEDSTRIJD VORM STABLEFORD INDIVIDUEEL
1: Piet van den Hoven score 41 punten
2: Henk van Berkum score 33 punten
3: Theo Elshout score 33 punten
4: Marjon Wit score 31 punten
WEDSTRIJD RESULTAAT CAT III WEDSTRIJD VORM STABLEFORD INDIVIDUEEL
1: Robert Hermans score 37 punten
2: Pieter van der Meer score 34 punten
3: Ronald van Gils score 32 punten
4: Robert Brok score 30 punten
Cat I: STROKE PLAY
5: Kees van Tilborg netto 79
6: Mark van Spall netto 79
7: Marielle van Hoorn netto 80
8: Simon van Boxtel netto 81
9: Job Lammers netto 83
10: Louis Oeben netto 83
11: Jan Vincent Meertens netto 83
12: Ad van Korven netto 85
13: Piet van Drunen netto 86
14: Adrie Kmiolek netto 90
15: Hetty van Hilten netto 90
16: Karin Oeben netto 91
17: Thea van Beers netto 92
Cat III STABLEFORD
5: Jan Hoogwerf 27 punten
6: Henri Rijnders 26 punten
7: Ineke Eltink 25 punten
8: Huib Sinke 24 punten
9: Raymond vd Zanden 24 punten
10 : Joost van Rooy 24 punten
11: Bert van den Broek 22 punten
12: Anne Kerver 21 punten
13: Petra van Berkum 20 punten
14: Hans van Bokhoven 20 punten
15: Henk Geschiere 16 punten
16: Marcel Vermeulen 15 punten
17: Margit van Erven 14 punten
18: Marielle Ehren 12 punten
19: Ferdi Kwetters 12 Punten
5: Kees van Tilborg netto 79
6: Mark van Spall netto 79
7: Marielle van Hoorn netto 80
8: Simon van Boxtel netto 81
9: Job Lammers netto 83
10: Louis Oeben netto 83
11: Jan Vincent Meertens netto 83
12: Ad van Korven netto 85
13: Piet van Drunen netto 86
14: Adrie Kmiolek netto 90
15: Hetty van Hilten netto 90
16: Karin Oeben netto 91
17: Thea van Beers netto 92
Cat III STABLEFORD
5: Jan Hoogwerf 27 punten
6: Henri Rijnders 26 punten
7: Ineke Eltink 25 punten
8: Huib Sinke 24 punten
9: Raymond vd Zanden 24 punten
10 : Joost van Rooy 24 punten
11: Bert van den Broek 22 punten
12: Anne Kerver 21 punten
13: Petra van Berkum 20 punten
14: Hans van Bokhoven 20 punten
15: Henk Geschiere 16 punten
16: Marcel Vermeulen 15 punten
17: Margit van Erven 14 punten
18: Marielle Ehren 12 punten
19: Ferdi Kwetters 12 Punten
Wedstrijd Resultaat Cat II
5: Niek de Jong score 30 punten
6: Paul van den Hout score 30 punten
7: Gerard Geelen score 30 punten
8: Maja van Korven score 30 punten
9: Johan Wouters score 29 punten
10: Corne van Hooren 28 punten
11: Felix van Heesbeen 27 punten
12: Annelies Bos score 26 punten
13: Cor van den Heuvel score 25 punten
14: Wim van Kessel score 24 punten
15: Jan Bos score 22 punten
16: Rene Zekveld score 21 punten
17 : Erik Achtereekte score 20 punten
18: Hans van de Griendt score 19 punten
19: Dirk de Jong score 17 punten
20: John van Emmerik score 14 punten
21: Josje van Stralendorff score 13 punten
5: Niek de Jong score 30 punten
6: Paul van den Hout score 30 punten
7: Gerard Geelen score 30 punten
8: Maja van Korven score 30 punten
9: Johan Wouters score 29 punten
10: Corne van Hooren 28 punten
11: Felix van Heesbeen 27 punten
12: Annelies Bos score 26 punten
13: Cor van den Heuvel score 25 punten
14: Wim van Kessel score 24 punten
15: Jan Bos score 22 punten
16: Rene Zekveld score 21 punten
17 : Erik Achtereekte score 20 punten
18: Hans van de Griendt score 19 punten
19: Dirk de Jong score 17 punten
20: John van Emmerik score 14 punten
21: Josje van Stralendorff score 13 punten
Categorie I
Longest heren : Simon van Boxtel
Longest dames: Tonny van der Steen
Neary heren: Simon van Boxtel
Neary dames: xxx
Categorie II en III
Longest heren: Piet van den Hoven
Longest dames: Margit van Erven
Neary heren: Gerard Geelen
Neary dames: Annelies Bos
Longest heren : Simon van Boxtel
Longest dames: Tonny van der Steen
Neary heren: Simon van Boxtel
Neary dames: xxx
Categorie II en III
Longest heren: Piet van den Hoven
Longest dames: Margit van Erven
Neary heren: Gerard Geelen
Neary dames: Annelies Bos